MASAJLAR Fortuna Spa'nın birbirinden özel masajları ile kendinizi şımartın

BALİ MASAJI Orta şiddette darbeler ve basınçla kan dolaşımı hızlandırılıp,kas gerginliği azaltılarak lenf dolaşımı harekete geçirilir

01

İSVEÇ MASAJI Günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmanıza yardımcı olacak rahat ve keyifli bir ortamda kendinizi zinde ve dinlenmiş hissedeceksiniz.

03

ANTİ SELÜLİT MASAJI Deri altı kan dolaşımını iyileştirerek damarların çapının daraltılması ve kanın bacaklardan düzenli olarak akmasını sağlar. Böylece bozuk kan dolaşımı yeniden düzenlenir, hücrelere daha iyi oksijen gider, toksit maddelerin vücuttan atılması sağlanır.

04

DEEP TISSUE MASAJI Belli noktalara baskı yapılarak yorulmuş kasların dinlenmesini sağlayan geleneksel bir Uzakdoğu yöntemidir.

05

HOT STONE MASAJI Isıtılmış taşların kullanıldığı , taşlardan emilen ısı ile kan dolaşımının arttırıldığı ve hücrelere daha çok kan hücresinin iletilmesine yardımcı olan masaj şeklidir.

06

JIMBARAN MASAJI Uzakdoğuya özgü tekniklerle 2 terapist tarafından aynı anda birbirleriyle son derece uyumlu şekilde uyguladıkları bir masaj türüdür. Bu masajla stresten arınır ve ağrılarınızla vedalaşırsınız

07

RELAXING MASAJ Rahatlatıcı ve aynı zamanda tüm kasları gevşetici etki sağlayan bir terapidir.

08

THAI MASAJI Terapistler belli noktalara basıncı baş parmakları, elleri ve ayaklarıyla uygulayarak vücudun enerji akımını canlandırır ve sizin de eşlik etmenizi isteyeceği bazı hareketler yaptırır. Thai masajı esnekliği artırır, stresi azaltır, iç organları uyarır ve vücudun enerji sistemini dengeler. Merkezimizden verilecek özel kıyafetlerle masajınız yapılır

09

SHIATSU Akupunktur noktalarına meridyen boyunca dairesel şekilde hafif bastırarak uygulanan teknikle birikmiş enerji çözülür ve vücudun kendi kendini iyileştirme gücü tetiklenir. Önemli bir rahatlama ve zindelik sağlar.

10

SPORCU MASAJI Sportif etkinlikler sonrasında hızlı ve sınırlı olmak koşuluyla yapılan bir masajdır. Sporcu masajını klasik masajdan ayıran en önemli özellik ritm,süre ve basınç miktarının değişiklik göstermesidir. Bu masaj türünde uyarıcı amaçlı hareketler çoğunluktadır

11

REFLEKSOLOJI Ayakta her bir nokta vücutta belli organ ve dokuları temsil eder. Uzakdoğu geleneksel tıbbının değişilmez bir parçasını oluşturan bu masajda ayak tabanında belirli noktalara basınç uygulanmaktadır. Refleksoloji,bir tür denge masajıdır ve kişinin kendisini fiziksel,duygusal ve ruhsal olarak iyi hissetmesini sağlar.

12